Büyük Tarsus Yürüyüşü Başlıyor!

TARSUS YANINDA!

6 Mart 2021

Kırbıyık "Tarsus İdman Yurdunu tesisleştirip,
adını Türkiye'ye duyuracağız".

İş insanı Şahin Kırbıyık Başkanlık seçimi öncesi projelerini açıkladı.

Misyonumuz “Yeni bir Tarsus İdman Yurdu ve yeni hedeflerle bir başarı yürüyüşü başlatmaktır.” Ana hedefimiz bu proje kapsamında, kulübümüzü 2 yıl içerisinde değerleri ve başarılarıyla örnek bir Avrupa kulübü haline getirmektir.


Büyük Tarsus Yürüyüşü Başlıyor

Kuruluşumuzun 100. yılı olan 2023'e doğru, emin adımlarla yola çıkıyoruz. 1923 yılında bu ateşi yakan kurucu değerlerinin bağlılığı canını dişine takıp gece gündüz formaları diken Muazzez Bora’nın vermiş olduğu emek ile mücadele eden sportmenliği elden bırakmayan bir takım ve kulüp oluşturmayı hedefliyoruz. Sportif başarının yanı sıra kulübümüzün kurumsallaşması için de var gücümüzle çalışarak, Türkiye'nin en köklü takımlarından biri olan Tarsus İdman Yurdu'nu hak ettiği yere getirmeye söz veriyoruz. Biz bugün itibarıyla Tarsus İdman Yurdu için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyuyoruz. Tarsus İdman Yurdu’na destek vermek isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık. Yolumuz çok uzun. Büyük Tarsus yürüyüşümüze başlıyoruz!

Diğer Haberler

Alanyaspor Tesislerinde yapılan imza töreninde, Alanyaspor Başkanı Sn. Hasan Çavuşoğlu ve Sn. Şahin Kırbıyık Aytemiz Alanyaspor ve Kulübümüz arasında "Kardeş Takım " anlaşması imzalanmıştır.

Efsane Başkanımız Erkut KUZAYMAN'ı Takım Kaptanlarımız, Futbolcularımız ve Yönetim Kurulu üyelerimizle mezarı başında dua ederek, bayrak ve atkımızı bıraktık.

Tarsus Belediye Başkanımız Sn. Dr.Haluk BOZDOĞAN, bugün gerçekleşen yönetim kurulu toplantımıza katılarak Kulüp Başkanımız Sn.Şahin KIRBIYIK ve Yönetim Kurulumuza Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundular.

Kulüp başkanımız sayın Şahin KIRBIYIK ve Yönetim kurulumuz ile birlikte müze müdürümüz Sn. Doğukan ALPER beyi makamında ziyaret etti.