Büyük Tarsus Yürüyüşü Başlıyor!

TARSUS YANINDA!

11 Haziran 2021

Tarsus İdman Yurdu ürünleri, değerli taraftarlarımız ve Tarsus halkıyla TİY Store'de buluştu.

TİY Store Açıldı!

Büyük Tarsus Yürüyüşü başlıyor dediğimizde kulubümüze ve Tarsus İdman Yurdu camiasına verdiğimiz sözler arasında tarihinde ilk kez kulübümüze mağaza açma sözü vermiştik. Tiy Store bugün Tarsus camiasıyla buluştu. Taraftarlar Derneği'nin alt katındaki mağazamızda Tarsus İdman Yurdu'nun lisanslı ürünlerini satın alıp, takımımıza destek olabilirsiniz.

Belediye Başkanımız Sn. Haluk Bozdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen açılışta kulüp başkanımız Harun Şahin Kırbıyık açılış konuşmasında Tarsus İdman Yurdu için hedeflediği başarılardan ve daha da iyi olmak için çalışmalara devam edildiğinden bahsetti.

Kulübümüzün değerini artıracak her adım için daha çok çalışacak, ve Tarsus İdman Yurdu'nu güzel başarılara götüreceğiz. Tarsus İdman Yurdu SK


Diğer Haberler

Alanyaspor Tesislerinde yapılan imza töreninde, Alanyaspor Başkanı Sn. Hasan Çavuşoğlu ve Sn. Şahin Kırbıyık Aytemiz Alanyaspor ve Kulübümüz arasında "Kardeş Takım " anlaşması imzalanmıştır.

Efsane Başkanımız Erkut KUZAYMAN'ı Takım Kaptanlarımız, Futbolcularımız ve Yönetim Kurulu üyelerimizle mezarı başında dua ederek, bayrak ve atkımızı bıraktık.

Tarsus Belediye Başkanımız Sn. Dr.Haluk BOZDOĞAN, bugün gerçekleşen yönetim kurulu toplantımıza katılarak Kulüp Başkanımız Sn.Şahin KIRBIYIK ve Yönetim Kurulumuza Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundular.

Kulüp başkanımız sayın Şahin KIRBIYIK ve Yönetim kurulumuz ile birlikte müze müdürümüz Sn. Doğukan ALPER beyi makamında ziyaret etti.