Büyük Tarsus Yürüyüşü Başlıyor!

TARSUS YANINDA!

5 Mayıs 2021

Başkan Şahin Kırbıyık borçsuz bir
Tarsus İdman Yurdu için çalışmalara devam ediyor.

Borçsuz Bir Kulüp Sözü

Başkanımız Harun Şahin KIRBIYIK "Büyük Tarsus Yürüyüşü" ile çıkmış olduğumuz borçsuz bir kulüp sözüne devam ediyoruz. Göreve geldiğimizde personelin ödenmeyen 7 maaşı dahil tüm borçlarını bugün itibaren kapatmış bulunmaktayız. Başkanlık sürecinin öncesi ve sonrasında ; Prim, Deplasman ve tarafımızdan yapılan Esnaf, ödemelerini kapatmış bulunmaktayız. Futbolcu ödemelerinin 3/1 ödenmiş ve kalan ödemeleri için "Ödeme Planı" futbolcularla oturulmuş planlanması yapılmıştır.


Hedeflerimize ulaşmak, Tarsus'a verdiğimiz sözleri tutmak için
daha çok çalışmak gerekir.

Tesis yenilenme ve altyapı bakım - onarım ve diğer hususlar hakkında daha sonra bilgilendirme yapılacaktır. "Hedefe ulaşmak için daha çok çalışmak gerekir. Bizde vermiş olduğumuz söze istinaden daha çok çalışacağız. Çünkü bu şehre şampiyonluk yakışır." Harun Şahin KIRBIYIK Tarsus İ.Y Kulüp Başkanı

Diğer Haberler

Alanyaspor Tesislerinde yapılan imza töreninde, Alanyaspor Başkanı Sn. Hasan Çavuşoğlu ve Sn. Şahin Kırbıyık Aytemiz Alanyaspor ve Kulübümüz arasında "Kardeş Takım " anlaşması imzalanmıştır.

Efsane Başkanımız Erkut KUZAYMAN'ı Takım Kaptanlarımız, Futbolcularımız ve Yönetim Kurulu üyelerimizle mezarı başında dua ederek, bayrak ve atkımızı bıraktık.

Tarsus Belediye Başkanımız Sn. Dr.Haluk BOZDOĞAN, bugün gerçekleşen yönetim kurulu toplantımıza katılarak Kulüp Başkanımız Sn.Şahin KIRBIYIK ve Yönetim Kurulumuza Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundular.

Kulüp başkanımız sayın Şahin KIRBIYIK ve Yönetim kurulumuz ile birlikte müze müdürümüz Sn. Doğukan ALPER beyi makamında ziyaret etti.